خدمات نرم افزاری

اگر در سیستم کنترلی دیزل ژنراتور شما مشکلی به وجود آمده است و یا به دنبال بهینه کردن این سیستم هستید، در بهترین محلی هستید که می توانستید انتخاب کنید. به صفحه خدمات نرم افزاری ما خوش آمدید! خدمات ما شامل موارد زیر است:

رفع ایراد نرم افزار

‎نرم افزارهای نصب شده در بردهای الکترونیک و همچنین ای سی یو های دیزل ژنراتور ممکن است به دلایل گوناگون مانند اتصال کوتاه، رعد و برق، ایراد سیستم ارتینگ، جوشکاری مستقیم روی دیزل ژنراتور و … دچار ایراد شوند و باعث توقف عملکرد دیزل ژنراتور و یا اخلال در عملکرد آن شوند. در این مواقع نیاز هست تا نرم افزار دیزل ژنراتور تعمیر شود و یا دوباره نصب شود. ما تمام نرم افزارهای مورد نیاز شما را با بالاترین دقت تعمیر می کنیم.

ارتقای نرم افزار

‎بهترین عملکرد دیزل ژنراتور خود را با خدمات نرم افزاری ما تجربه کنید، نرم افزارهای بردهای الکترونیک از جمله Deep Sea، ComAp، PCC و Cat Link همواره در حال به روز رسانی هستند. ابن به روز رسانی ها در راستای رفع ایرادات احتمالی قبلی و یا بهبود عملکرد موتور دیزل مانند بهینه کردن مصرف سوخت انجام می شوند. این عملیات را به تیم مهندسی ما بسپارید.

کنترل از راه دور

‎خوشبختانه با کمک تکنولوژی نوین و اینترنت می توانید دیزل ژنراتور خود را از هر نقطه از جهان کنترل کنید، روشن و خاموش کردن دیزل ژنراتور، کنترل پارامترهای خروجی از جمله فرکانس جریان، ولتاژ و …، گزارش های شات داون از جمله امکاناتی است که ما به شما تقدیم می کنیم.

نرم افزارهای خاص

‎اگر به نرم افزار خاصی برای ماشین آلات خود نیاز دارید، گروه توسعه محصول ما با افتخار در خدمت شما هست تا به بهترین وجه ممکن آن را برای شما تهیه و به شما تقدیم کند.

‎نصب گاورنر دیزل ژنراتور

‎اگر موتور دیزل شما دارای گاورنر مکانیکی است به صورت قطع نمی توانید از آن انتظار دور و فرکانس ثابت داشته باشید. اگر فرکانس جریان برای شما مهم است، چاره کار استفاده از گاورنر الکترونیک روی موتور دیزل است. ما تجربیات زیادی در این زمینه داریم، باعث افتخار ما خواهد بود که این عملیات را برای دیزل ژنراتور شما هم انجام دهیم.

نیرو آفرینان پاسارگاد، فروش و خدمات دیزل ژنراتور