خدمات دیزل ژنراتور نیروآفرینان پاسارگاد

‎خدمات فنی و مهندسی ما در سراسر ایران بزرگ بی بدیل است. خدمات ما  محدود به دیزل ژنراتورهای خریدای شده از ما نیست. شما چه دیزل ژنراتور خود را از ما یا یکی دیگر از تامین کنندگان داخلی تهیه کرده باشید. و. چه آن را به صورت مستقیم از منابع خارجی تهیه کرده باشید باعث افتخار ما خواهد بود که خدمات آن را برای شما انجام دهیم.

‎نصب و راه اندازی

‎اتصال کابل ها، پر کردن مایعات موتور، استارت دیزل ژنراتور، تست زیر بار و در پایان آموزش اپراتور از جمله خدمات نصب و راه اندازی ما هست که در سراسر ایران به کارفرمایان عرضه می شود. خواهشمندیم صفحه نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور ما را ببینید.

‎گارانتی

‎گارانتی محصولات ما حد اقل دو سال از زمان تحویل و یا هزار ساعت کارکرد دیزل ژنراتور است. خدمات گارانتی در قالب کارت گارانتی معتبر شرکت نیروآفرینان پاسارگاد و با پشتوانه اعتباری به خریداران عرضه می گردد.

‎خدمات پس از فروش

‎دوره خدمات پس از فروش محصولات ما ده سال پس از پایان دوره گارانتی است.

خدمات نگهداری و تعمیرات

‎نگهداری و تعمیرات دیزل ژنراتورهای شما را در قالب قراردادهای فصلی و یا سالیانه به بهترین وجه ممکن انجام می دهیم. بسیاری از شرکتهای بزرگ و موسسات حساس به قطع برق ، نگهداری و تعمیرات دوره ای دیزل ژنراتور های خود را به ما سپرده اند. برای آشنایی با خدمات نگهداری و تعمیرات دیزل ژنراتور ما خواهشمندیم صفحه نگهداری و تعمیرات ما را ببینید !

‎خدمات جابجایی و حمل

‎حمل و نقل و جابجایی دیزل ژنراتور یک مبحث فنی و تخصصی است. یک سری نکات و عملیات فنی و مهندسی هست که می بایست قبل از انجام حمل و پس از پایان جابجایی در نظر گرفته شود و انجام پذیرد. اجازه دهید ما این مبحث را برای شما انجام دهیم. لطفا صفحه خدمات جابجایی ما را ببینید.

‎خدمات مشاوره

‎با استفاده از تجربیات و دانش فنی همکاران ما قبل از خرید و یا تعمیرات، در سرمایه و وقت خود صرفه جویی کنید. لطفا صفحه خدمات مشاوره ما را ببینید!
‎لطفا برای اطلاع از نرخ خدمات ما، فرم استعلام قیمت ما را پر کنید

نیرو آفرینان پاسارگاد، فروش و خدمات دیزل ژنراتور