تامین برق ۵۰۰۰ چادر زلزله زدگان کرمانشاه

زلزله زدگان کرمانشاه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از تامین برق ۵۰۰۰ چادر زلزله زدگان استان خبر داد و گفت: روستایی نداریم که هنوز برق آن وصل نشده باشد.

علیمراد مرادی مجد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: برق تمام مناطق شهری و روستاهای استان که به دلیل زلزله آسیب دیده بود وصل شده و در این مناطق خاموشی نداریم.

وی ادامه داد: در برخی از نقاط که عملیات آواربرداری و خاکبرداری انجام می‌شود ممکن است برخوردی با سیم‌های برق پیش بیاید و باعث قطعی شود که نیروهای ما در آن مناطق حضور دارند و در اسرع وقت مشکل را حل می‌کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه برق خانه‌هایی که تخریب شده‌ به دلیل جلوگیری از وقوع حادثه قطع شده است، عنوان کرد: هر زمان که مردم نیاز به برق داشته باشند و به ما مراجعه کنند، برق داخل منازل آنها نیز با کمک همکاران ما وصل خواهد شد.

مجد با اشاره به به اینکه تامین برق برای چادرها برعهده هلال احمر است، خاطرنشان کرد: ما در این بخش هم وارد شدیم و تاکنون تامین برق تا ورودی حدود ۵۰۰۰ چادر در مناطق زلزله زده انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه تعداد چادرهای برق دار به تدریج افزایش می یابد، عنوان کرد: البته در مناطقی که چادرها پراکندگی دارند نمی‌توانیم تامین برق مناسبی داشته باشیم و بیشتر برق رسانی به چادرهایی انجام می‌شود که به صورت تجمعی برپا شده است.

مجد از پای کار بودن حدود ۳۰۰ نیروی شرکت توزیع برق در مناطق زلزله زده خبر داد که ۱۰۰ نیرو از خود استان کرمانشاه و ۲۰۰ نیرو از همکاران استان‌های دیگر هستند.

منبع: ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.