معرفی شرکت

نیروآفرینان پاسارگاد، با هفت سال سابقه کارآمد و درخشان در صنعت دیزل ژنراتور و محصولات وابسته افتخار دارد راه حل های کاربردی و منحصر بفرد را به کارفرمایان خود ارائه نماید. ما با افتخار اعلام می کنیم که تمام مراحل طراحی، تولید و ساخت دیزل ژنراتور و متعلقات آن شامل تابلوهای کنترل، بریکر، چنج اور، پارالل و سنکرون، کاناپی و گاری چهارچرخ را با استانداردهای بین المللی و با قیمت رقابتی در مجموعه خود انجام می دهیم. رعایت استانداردهای نشریه ۱۱۰ و مبحث ۱۳ مقررات ملی ساختمان فصل الخطاب کار ما در تولید است. برای مشاهده محصولات ما، لطفا صفحه محصولات ما را ببینید. همچنین با افتخار اعلام می کنیم که تمام خدمات مربوط به حمل و نقل، طراحی و ساخت اتاق دیزل ژنراتور، کابل کشی، اگزوز کشی و کانال کشی هوای دیزل ژنراتور را بر عهده داریم. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه صفحه خدمات ما را ببینید.

دیدگاه و ماموریت

‎ در کشور ایران مانند بسیاری از کشور های در حال توسعه، مصرف دیزل ژنراتورها به عنوان منبع فوری تامین برق در کوتاه مدت و دراز مدت زیاد است. دلایل این امر زیاد است و از جمله می توان به مواردی از قبیل زیاد بودن تعداد پروژه های عمرانی و کمبود تولید سرانه برق اشاره نمود.
‎با توجه به این واقعیت که هیچ بخشی از بخش های مختلف دیزل ژنراتور در کشور ایران ساخته نمی شود و اندک قطعاتی که ساخته می شوند نیز به دلیل تکنولوژی بسیار قدیمی و کیفیت پایین قدرت رقابت با محصولات روز دنیا را ندارند ضرورت بومی سازی این صنعت بسیار محسوس است. ما در مجموعه خود سعی می کنیم تا اندازه ممکن از محصولات مرغوب و با کیفیت تولید داخل استفاده کنیم. هر چند بومی سازی تمام اجزای دیزل ژنراتورها را به عنوان یک برنامه دراز مدت هدف اصلی خود قرار داده ایم.
‎از طرف دیگر، از آنجا که نگهداری صحیح و اصولی هر نوع از ماشین آلات باعث افزایش کارآمدی و نیز افزایش عمر مفید آن می شود ، همه تلاش خود را به کار بسته ایم تا با نصب اصولی و علمی دیزل ژنراتورها توسط همکاران خود و نیز آموزش روش های صحیح نگهداری و اپراتوری دیزل ژنراتور به دارندگان این ماشین آلات، ضمن رفع دغدغه های صاحبان دیزل ژنراتور و افزایش ضریب اطمینان کارکرد، در وقت و سرمایه خریداران صرفه جویی و نهایتا به سهم خود از خروج بی رویه ارز از کشور جلوگیری کنیم.

بهترین و پیشرفته ترین شرکت ها و سازمان ها در هر صنف، ما را انتخاب می کنند و از محصولات و خدمات ما استفاده می کنند. کارفرمایان ما از کار با ما لذت می برند چون ما برای تمام مشکلات کارفرمای خود راه حل داریم. راه حلی که کاربردی و منطقی است و اقتصادی ترین گزینه است. ما برای ارتباط با کارفرمایان خود از نرم افزار ارتباط با مشتری شرکت مایکروسافت استفاده می کنیم که حاصل کار با آن برای ما، به روز بودن و یکپارچه بودن اطلاعات مشتریان است. برای مشاهده لیست پروژه های انجام شده توسط تیم ما، صفحه پروژه های ما را ببینید.

ما اطلاعات فنی موتورهای دیزلی و ژنراتورها را را در قالب پی دی اف در این وب سایت فراهم کرده ایم. چنانچه در جستجوی اطلاعات فنی دیزل ژنراتور خود هستید، می توانید فایل آن را در صفحه دانلودهای ما مشاهده و دانلود بفرمایید.

همچنین ما اطلاعات اولیه مورد نیاز برای راهبری دیزل ژنراتور را در قالب پرسش های متداول در این وب سایت گردآوری کرده ایم، چنانچه سوال کاربردی در رابطه با دیزل ژنراتور و یا تابلو برق خود دارید، پیشنهاد می کنیم صفحه پرسش های متداول  را ببینید و اگر پاسخ سوال خود را در بین مطالب درج شده پیدا نکردید، سوال خود را از طریق صفحه تماس با ما برای ما ارسال فرمایید. مطمئنا ما پاسخ سوال شما را برایتان ارسال خواهیم نمود.

امیدواریم بتوانیم برای تمام صاحبان صنایع منشا خدمات ارزنده ای باشیم و شما را در راه رسیدن به اهداف عالی تان یاری نماییم.

مهندس حسن فتحی نسب مدیر عمل شرکت نیروآفرینان پاسارگاد

حسن فتحی نسب
رییس هیات مدیره

غزال خدایی
معاون

مهندس صنایع
(کارشناس ارشد)
۰۹۱۲۸۹۲۹۶۰۵

پانته آ داوودی
کارشناس فروش

مهندس مکانیک
(کارشناس)
۰۹۱۲۸۹۶۹۱۱۰