دیزل ژنراتور

نمایش 1–12 از 60 نتایج

انواع دیزل ژنراتور 

دیزل ژنراتورهای کوپله فابریک کاترپیلار، کامینزپاور، اف جی ویلسون، مسی فرگوسن، جی تی آی و پراماک که معتبرترین برندهای موجود در بازار هستند را با دانش فنی بالا و اطمینان کامل در پروژه های خود نصب کرده ایم.

‎دیزل ژنراتورهای کوپله شرکت نیروآفرینان پاسارگاد قدرت انتخاب شما را برای داشتن ماشین آلات مورد علاقه تان بیشتر می کند. موتور دیزل مورد علاقه خود را از بین برندهای کامینز، پرکینز و ولوو پنتا انتخاب کنید و ژنراتور خود را از بین برندهای استمفورد ، مک آلته، لینز یا لروی سومر انتخاب کنید. ابعاد شاسی مد نظر خود را با توجه به مختصات پروژه تعیین کنید و حجم باک سوخت را انتخاب کنید. برای  انتخاب نوع اجزای تابلو هم می توانید از صفحه تابلوهای ما نوع تابلو خود را انتخاب کنید. اگر تمایل به اضافه کردن موارد تکمیلی مانند تابلو چنج اور، کاناپی، گرمکن موتور و … دارید، ما خوشحال خواهیم شد که آنها را در کنار دیزل ژنراتور مورد سفارش شما اضافه کنیم. پس از تکمیل جزئیات دستورات شما، ما دیزل ژنراتور مورد سفارش شما را با استاندارد بالای نیروآفرینان پاسارگاد ظرف مدت 3 تا 5 روز کاری به شما تقدیم می کنیم .

‎موارد قابل انتخاب در تمام دیزل ژنراتورهای ما مشخص شده اند. همچنین فرم استعلام قیمت دیزل ژنراتور روی هر محصول به صورت جداگانه تعریف شده است.

دیزل ژنراتور با موتور پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز ۱۵ کاوا

توان - کاوا15
مدل موتورPerkins 403A-15G

دیزل ژنراتور با موتور پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز ۲۲ کاوا

توان - کاوا22
مدل موتورPerkins 404A-22G1

توان - کاوا27
مدل موتورCummins X2.5 G2

دیزل ژنراتور با موتور پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز ۳۳ کاوا

نمره 5.00 از 5

توان - کاوا33
مدل موتورPerkins 1103A-33G

توان - کاوا37
مدل موتورCummins X3.3-G1

دیزل ژنراتور با موتور پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز ۴۴ کاوا

توان خروجی - کاوا44
مدل موتورPerkins 1103A - 33TG1

توان - کاوا44
مدل موتورS3.8 G4

دیزل ژنراتور با موتور پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز ۵۰ کاوا

توان - کاوا50
مدل موتور1103A-33TG1

توان - کاوا53
مدل موتور4BT3.3G3

توان-کاوا60
مدل موتورS3.8G7

دیزل ژنراتور با موتور پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز ۷۲ کاوا

توان - کاوا72
مدل موتور1104A-44TG1

دیزل ژنراتور با موتور پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز ۸۷ کاوا

توان - کاوا90
مدل موتور1104A-44TG2


درباره دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور چیست؟
دیزل ژنراتور (Diesel Generator)، دستگاهی است که از یک موتور دیزل و یک آلترناتور یا ژنراتورالکتریکی به عنوان بخش های اصلی تشکیل شده و اجزای دیگری مانند تابلو فرمان دستی و یا اتوماتیک، استارت، دینام، رگولاتور ولتاژ، باتری، اگزوز، تانک سوخت یا همان باک، شاسی فولادی، اتاقک (کانوپی) صداگیر جهت دیزل ژنراتور سایلنت یا همان موتور برق بی صدا، توربو شارژر و... بسته به نیاز در آن استفاده می شوند. هدف از این ترکیب تولید الکتریسیته یا همان برق از سوخت دیزل (گازوئیل) است. به این معنی که این دستگاه نیروی مکانیکی حاصل از سوخت دیزل توسط موتور را به ژنراتور انتقال داده و در خروجی جریان برق را به ما می دهد. به همین دلیل به آن موتور برق نیز گفته می شود. و عبارت موتور برق دیزلی نیز یک اصطلاح رایج در این زمینه است. این دستگاه ها به طور قراردادی بر اساس توان تولید برق بر حسب "کیلو ولت آمپر" (kVA) و یا کیلو وات (kW) تقسیم بندی می شوند. در واقع هم موتور باید توان تولید این نیرو را (که بر حسب اسب بخار نیز عنوان می شود) داشته باشد و هم ژنراتور باید بتواند با نیروی محرکهای که موتور تولید میکند این خروجی را بدهد.ازدیزل ژنراتور معمولا برای مصارف برق اضطراری در زمانی که شبکه سراسری قطع یا زمانی که در دسترس نیست استفاده می شود ولی کاربردهای مصرفی دائم نیز دارند.موتور ژنراتور ها ابعاد مختلفی دارند که این ابعاد توسط توان ظاهری آن ها مشخص می شود. توان ظاهری در مهندسی برق با واحد ولت آمپر (VA) بیان می شود. دیزل ژنراتور های کوچک که تا حدود 200 کیلو ولت آمپر را تولید می کنند در مصارف اضطراری کاربرد بسیاری دارند. همچنین دیزل ژنراتورهایی با قابلیت تولید توان در مقیاسمگا ولت آمپر نیز وجود دارند که از برخی از آنها در شبکه های قدرت کوچک استفاده می شود. ادامه
کاربرد دیزل ژنراتور چیست؟
با گسترش روزافزون استفاده از انرژی الکتریکــی ، امــروزه کمتــر زمیــنه ای ( از زنـدگی روزمره تا فعالیتهای صنعتی و خدماتی ) را می توان یافت که بشدت به انرژی الکتریکی وابسته نباشد. از آنجا که همیشه احتمال بروز نقص در سیستمهای تأمین برق و به تبع آن قطع برق وجود دارد، پی آمدهای قطع برق و بکارگیری تمهیداتی به منظور تأمین برق اضطراری قطعاً می بایست مورد مطالعه قرار گیرند. مولدهای برق اضطراری بجز در موارد استثنائی موتور ژنراتورها هستند. موارد کاربرد دیزل ژنراتورها دامنه وسیعی از مصارف کوچک ( خانگی ، صنفی ) تا مصارف عمومی و صنعتی بزرگ را در برمی گیرد . دیزل ژنراتور ترکیبی از موتور دیزل با ژنراتور الکتریکی (که اغلب به نام دینام ) است که برای تولید انرژی الکتریکی بکار می رود. دیزل ژنراتور مجموعه ای است که اگر شبکه از کار بیافتد و یا به عنوان قدرت قابل عرضهدر اماکن بدون اتصال به برق اضطراری، مورد استفاده قرار می گیرد. دیزل ژنراتورهای کوچک قابل حمل، محدوده از حدود ۱KVA تا ۱۰KVA ممکن است به عنوان منابع قدرت برای استفاده در ساخت و ساز ها ، به عنوانبرق کمکی و یا برق وسایل نقلیه از جمله خانه های سیار بکار برده شود. ادامه