با نام خدا و سلام بر شما
بدون شک، فاصله تکنولوژیک ما با کشورهای صنعتی زیاد است. بجای اینکه این فاصله را ببینیم و از آن هراس داشته باشیم و یا دچار یاس و نا امیدی شویم، با توکل به خداوند متعال و تکیه بر توانمندی های خود، کاهش این فاصله را با حد اکثر سرعت بر خود فرض می دانیم. ما به اقتصاد مقاومتی به چشم یک فرهنگ می نگریم، فرهنگی که راه حل مشکلات و عبور از تنگناهای اقتصادی را در آن جستجو می کنیم. بومی کردن دانش تخصصی در زمینه کاری خود، تکمیل و توسعه آن و صادرات آن را یک تکلیف میدانیم و به آن عمل می کنیم.

من به عنوان یک شهروند ایرانی، خود و تیمم را مکلف میدانم از هر حیث از این مرز و بوم دفاع کنم و بر افتخارات آن بیفزایم. دفاع از کشور، در سایه تلاش سخت کوشانه در جهت کاهش وابستگی، ارتقای سطح کیفیت کالای ساخت داخل و صادرات آن به دیگر کشورها به عنوان نماد قدرت علمی و اقتصادی کشور میسر می شود. به جای اینکه همه جا ادعا کنیم که اجداد ما در چندهزار سال قبل چنین و چنان بودند، ما اولین منشور حقوق بشر را داشتیم، ما اولین سیستم … را داشتیم، و ما … و همزمان، دیگر ملل در توحش و در غار و در جنگل و در ریگزار زندگی می کردند و همنوع خود را مانند چارپایان خرید و فروش می کردند و گوشت مرده و زنده همنوع خود را می خوردند و پاره تن خود را زنده به گور می کردند و … و در عین حال برای تامین مایحتاج خود، دست خود را به سوی کسانی دراز کنیم که از نظر فرهنگی آنها را چندین پله از خود پایین تر می دانیم، و یا به هیچ قیمتی حاضر نمی شویم حتی یک وعده غذایی را با آنها سر یک سفره بخوریم، یا حتی اگر با آنها دست بدهیم، باید مطابق آموزه های شرع مقدس دست خود را بشوییم! در مسیری استقلال و پیشرفتی حرکت کنیم که وابستگی ما را به دیگران از بین ببرد، مسیری که سنگ بنای آن در دهه های قبل توسط معماری بزرگ، هنرمندانه گذاشته شد. رحمت خداوند بر او باد!
هزاران البته که افتخاراتی که نیاکان ما برای ما به جای گذاشته اند جای بسی مباهات دارد. اما ما در برابر آیندگان چه حرفی داریم؟ ما چه کنیم که آیندگان درباره ما با افتخار صحبت کنند؟ آیا نسل کورش ها، جمشید ها، آریوبرزن ها، خواجه نصیرها، خیام ها، ابوعلی سینا ها، رازی ها امیر کبیرها، دهخداها، معین ها، حسابی ها، صادقی ها و … منقرض شده است؟ مسلما نه!
و ما، به عنوان فرزندان این سرزمین جاوید، در مجموعه نیروآفرینان، تمام سعی و تلاش خود را به کار بسته ایم تا در عمل به غرورآفرینان ملی تبدیل شویم و قدر مسلم در این مسیر از یاری شما هم وطن عزیز بی نیاز نیستیم.
شما ای هموطن عزیز، شما که در کار ما صاحب علم و تخصص هستید، متخصصین مکانیک، برق، طراحی، فیزیک، …! به ما یاری نمایید تا مسیر خود را آسانتر طی نماییم. از همین جا دست شما را می بوسم و به خدمت شما اعلام می نمایم که تمام امکانات کارخانه ای و آزمایشگاهی ما برای هر گونه پایان نامه دانشجویی و طرح تحقیقاتی در زمینه مولدهای برق به صورت رایگان در اختیار شماست.
و شما کارفرمای گرامی، شما که به ما افتخار داده اید و محصولات ما را خریداری کرده اید، عبارت ” مشتری پادشاه ماست” برای ما نه یک شعار، که یک دستورالعمل است. از شما عاجزانه درخواست می نمایم، هر گونه عیب، کاستی، کج خلقی و یا هر چیزی را که از مجموعه نیروآفرینان پاسارگاد نمی پسندید به صورت مستقیم با من در میان بگذارید. باشد که در این راه، رهنمودهای سازنده شما، دشواری های راه را بر ما آسان گرداند.

و همانا خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد، مگر اینکه آنها خود را تغییر دهند (قرآن کریم)

حسن فتحی نسب –

مدیرعامل شرکت نیرو آفرینان پاسارگاد

مهندس حسن فتحی نسب
مدیرعامل

نیرو آفرینان پاسارگاد، فروش و خدمات دیزل ژنراتور